Menu
Your Cart

Salt Likit Modelleri & Fiyatları

Salt Likit Modelleri & Fiyatları

Salt Likit, elektronik sigara likitleri üreten bir markadır. Bu marka, genellikle eğlenceli ve dikkat çekici tasarımlara sahip likitler sunar.

Salt Likit elektronik sigar likitleri, genellikle 100ml,60ml veya 30mL'lik plastik şişelerde satılır ve çeşitli meyve ve dondurma lezzetleri sunar. Bu likitler, genellikle 70/30 VG/PG oranına sahip ve 3 mg, 6 mg, 12mg, 25mg, 35mg ve 50mg'lık nikotin seviyelerinde satılır.

Salt Likit elektronik sigar likitlerinin fiyatları, ülkeden ülkeye ve satış yerine göre değişebilir.Elektronik sigara likitlerin lezzeti, kalitesi ve marka değerine göre fiyatları değişebilir.

Salt Likit elektronik sigar likitleri, genellikle düşük nikotin seviyelerine sahip olsalar da, lezzet seçenekleri nedeniyle popülerdir. Eğer elektronik sigara kullanıcısıysanız ve lezzetli bir likit arıyorsanız, Salt Likit'ı deneyebilirsiniz. Ancak, nikotin seviyesini düşük tutmayı tercih ediyorsanız, Salt Likit likitleri size uygun olmayabilir. Bu nedenle, nikotin ihtiyacınızı karşılamaya yönelik bir likit ararken, farklı markaları da dikkate almayı düşünebilirsiniz. Salt Likit Satın almak için ürünlere gözatabilirsiniz

Salt Likit Modelleri & Fiyatları

Bu kategoride ürün bulunamadı.