Smok elektronik sigara sanayisine 2010 yılında girmiş olup, bu endüstrinin en iyi e sigara larını üreten firmalardan birisi ünvanını kazanmıştır. Smok şirketi her yıl birçok Smok elektronik sigara cihazı, Smok coil ve atomizer üretmektedir. Ancak, son senelerde bu sanayi de çığ altan yeni pod mod cihazlar bulunmaktadır.


Pod mod cihazlar çoğu zaman, mod elektronik sigaralara nazaran daha minik ve hafiftir. Ayrıca, pod mod elektronik sigaralar çoğu zaman salt likit ile kullanılır ve sigara içim şu demek oluyor ki MTL içime uygundur. Smok Nord Pod da pod mod cihazdır ve birçok malum elektronik sigara nazaran değişik özelliklere sahiptir.


Smok Nord, değişik dizayna hafifçe şık ve portatif bir pod mod cihazdır. Genel olarak pod sisteme haiz esigara lar oldukca daha hafifçe ve kullanışlıdır. Atomizer yerine kartuş sistemine sahiptir.


Smok Nord üstünde tek tuş bulunan ve karışık ayarlar gerektirmeyen elektronik sigaradır. Bu pod sistem e sigaranın batarya gücü 1100 mAh tır. Aslında, birçok pod sisteme nazaran kuvvetli bataryası bulunur. Bu sebeple Smok e sigaranızdan hem MTL bununla beraber DL çekim yapabilirsiniz. Yani, elektronik sigaranızdan hem sigara içim bununla beraber nargile içimi rahatça yapabilirsiniz. Smok coil ise atomizer içinde değil, kartuş içinde bulunur.


Örneğin Smok Nord 0.6 coil daha oldukca kuvvetli ve eğlenceli bir  buğu performansı isteyenler için uygundur. Daha düşük rezistans teline haiz olduğundan yüksek Watt ile ahenkli çalışır ve yoğun buğu performansına rahatça ulaşabilirsiniz.


Eğer sigara içim yada MTL içim tercih ediyorsanız ise, Smok coil inizin rezistans telinin daha yüksek değerlere haiz olması ehil olacaktır. Örneğin 1.4 rezistans teline haiz Smok coil ile oldukca rahatça MTL içim yapabilirsiniz.


Smok Nord Pod Genel Özellikleri


Smok Nord oldukca hafifçe olmasının yanı sıra ergonomiktir. Bir başka deyişle, elektronik sigaranız elinize tam oturur ve size hiç bir hastalık vermez.

Smok Nord 80 gr ağırlığında ultra hafifçe pod moddur.

Smok elektronik sigaranızın boyutlar 94 x 30 x 18.8 mm boyutlarındadır. Günlük hayatınızda rahatça e sigaranızı yanınızda yada cebinizde taşıyabilirsiniz.

Smok Nord pod mod birçok pod sisteme nazaran fazlaca kuvvetli batarya gücüne sahiptir. 1100 mAh gücündeki batarya ile Smok Nord podunuzdan isterseniz MTL isterseniz DL içim yapabilirsiniz.

Smok Nord atomizer yada tanka haiz değildir. Bunun yerine tak-menfaat kartuş sistemine sahiptir. Kartuşun likit haznesi ise 3 ml dir. Pod mod sistemler çoğu zaman likiti oldukca tüketmez. Bu nedenle Smok elektronik sigaranızın likiti size gün süresince yetecektir.

Smok Nord e sigaranızda lüzumlu bütün koruma unsurları bulunmaktadır. İstenmeyen yada sizin bilincinde bulunmadığınız durumlara rağmen elektronik sigaranız koruma unsurlarına sahiptir. Örneğin elektronik sigaranız fazla ısındığında kendisini otomatik kapatır. Bir başka koruma faktörü ise, Smok elektronik sigaranız oldukca ısınma durumlarında, kısa dönem müdafaasını aktifleştirir. 

Smok Nord Pod  Ve Likit

Smok pod mod cihazınızda çoğu zaman malum e likit kullanması önerilmez. Son senelerde keşfedilmiş olup gittikçe trend haline gelen salt likit ile ahenkli çalışır. Salt likitler doğal nikotin tuzlarından elde edilen olup, daha yüksek nikotin seviyelerine haiz likit kategorisidir. Bu nedenle likit seçiminde salt likit alırsanız, Smok Nord pod moddan daha oldukca performans alacaksınızdır.

Smok Nord a likit dolumu kartuşlar ile yapılır. Kartuş kapağını açarak salt likitinizi rahatça doldurursunuz. Likitinizi doldurduktan sonrasında 15-20 dakika bekleyiniz. Böylece Smok coil iniz pamuğu likiti müessir bir biçimde absorbe eder ve herhangi bir yanık problemi ile karşılaşmazsınız.


Smok Nord Pod Kit İçeriği


1 tane Smok Nord pod mod

1 tane kartuş

1 tane Smok Mesh coil 0.6 ohm

1 tane yedek coil; Smok 1.4 ohm

Kullanım kılavu ve uyarma kartı

Şarj aleti (USB kablosu)

 

Smok Nord Pod Fiyat Nedir? Smok kartuş ve Smok coil Nereden Satın Alabilirim?


ilk olarak herhangi bir elektronik sigara, atomizer, coil yada pod mod almadan ilkin alışveriş yapacağınız sitenin güvenilirlğinden güvenli olmanızda yarar var. Sitemizde bütün esigara lar orijinaldir ve patch code ile orijinalliğini sorgulatabilirsiniz.