SXMini Mi Class Pod Mod 

Yihi elektronik Co. 2010 yılında kurulmuş olup, en popüler cihazlarından birisi SXMini Mi Class tır. Gelişen teknoloji ile elektronik sigaralarda devamlı gelişmekte ve teknolojiye ayak uydurmaktadır. Son yıllarda çıkan pod sistemli modlardan, öncü olarak SXMini Mi Class tır. SXMini Mi Class oldukca mütevazı ve şık dizayna haiz pod moddur. Üzerinde bir tuş bulunur ve ateşlemeyi oldukca huzurlu yapabilirsiniz. Maksimum 4.20 V voltaj çıkışlıdır.

 

SxMini Mi Class Pod pod un ön kısmında LED ışıklı monitör bulunur. Elektronik sigaranızın monitörü üstünde pil şarj ömrü, puff sayısı ve voltaj seviyesi bulunur. Ekran OLED ekrandır. Puff sayısı günlük ne kadar çekim yaptığınızı gösterir. Ancak elektronik sigara kit içinden çıkan şarj kablosu olan USB kabloyu siz taktığınızda puff sayısı resetlenir.  SX Mini Mi atomizer yada coil ile çalışmaz, pod mod elektronik sigara olduğundan kartuş ile çalışır. Kartuşun likit kapasitesi 1.5 ml dir. Bu pod mod e sigara salt likit ile çalışır ve çoğu zaman P VG P PG oranlarında salt likit ile kullanılır. Sx Mini Mi class batarya gücü 400 mAh tır ve aroma iletimini oldukca net iletmektedir. Bu pod sistemli elektronik sigaranızı kit içinden çıkan şarj cihazı olarak kullanacağınız USB kablosu ile şarj ederek 1,5 saat şeklinde müddette full şarja ulaşarak size bütün gün yetecektir. SX Mini Mi Class Pod Mod oldukca hafifçe ve portatiftir. Günlük yaşamınızda kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

SXMini Mi Class Pod Mod Likit Doldurumu


SXMini Mi Class Pod esigara ya salt likit dolumu kartuşun üst kısmından olur. SXMini kartuş seramik coilden oluşmuştur ve rezistansı 1.0 ohm dir. Likiti kartuşun üst kısmından doldurup, kartuşu tak-menfaat gibi çalışır. Bu sayede salt likitinizin dolumu oldukca rahattır.


SXMini Mi Class Özellikler


SxMini Mi Class Pod mod e sigara birçok değişik renk ve desene sahiptir. Bu esigaranın renk seçenekleri; gun metal,golden, siyah, gümüş ve mavi seçenekleri bulunmaktadır

OLED monitörü bulunmaktadır. Bu monitör ile esigaranızın pil şarj durumunu ve voltaj detayları bulunmaktadır. 

SxMini Mi Class pod mod e-sigara 12W en çok çıkışa sahiptir. 

SxMini Mi class boyutları 106.9 X 20.2 x 22.3 mm dir. Portatiftir ve ergonomiktir. Oldukça huzurlu tutumu ve kullanması rahattır.

Pod sistemin batarya gücü 400 mAh pile sahiptir. 

SxMini Mi Class elektronik sigara paslanmaz çelikten yapılmıştır. 

Pod mod elektronik sigara 7-13W aralığında güç çıkışına sahiptir. SXMini Mi 4V voltaj çıkışına sahiptir. 

Kit içinden çıkan USB kablo ile 1,5 saat şarj ederek bütün gün kolaylıkla kullanabilirsiniz. 1A çıkışlı adaptör yada powerbank kullanmalısınız.  

Sx Mini tak-menfaat kartuş sistemine sahiptir. Kartuşta bulunan coil direnci 1.0 ohm dir.

Üstten dolum sistemi ile salt likitinizi kolaylıkla doldurabilirsiniz.

Elektronik sigaranız ultra hafiftir ve ergonomiktir.

E-sigaranız tek ateşleme tuşuna sahiptir; komplike ayarlar ile aklınızı karıştırmaz.


SX Mini Mi Class Kit İçeriği


1 tane Sx Mini Mi Pod 

Kartuş

Kullanım kılavuzu

Şarj kablosu (USB kablosu)