Malezya menşeili olan Nasty Juice birçok leziz aromaları ve e-likitleri ile elektronik sigara kullanıcıları tarafınca sevilerek kullanılan likit markalarından birisidir. Hem Nasty Juice şişe ve kutu tasarımı ile oldukca cazibeli aynı zamanda tat olarak e sigara kullanıcılarının beğenisini toplamaktadır.


Likitlerin şişeleri çok dikkat çekicidir ve şişeler üstünde bütün içerikleri ve kullanım talimatları bulunur. Nasty Juice Likit şişeleri 50 ml boyutlarındadır ve emniyet unsuru olarak çocuk kilidine haizdir. Böylece likitinizi günlük yaşamda yanınızda taşırken akıtma yapmaz.


Nasty Juice Genel Özellikleri


Bütün Nasty Juice likitler p VG ve 0 PG oranına haizdir. Ayrıca hem aroma aynı zamanda buğu performansı açısından çok kuvvetli e likit markasıdır. Nasty Juice likitlerde iki tane nikotin payı bulunmaktadır. Nikotin ihtiyacınızın daha çok bulunduğunu düşünüyorsanız Nasty Juice 6m seçeneği bulunmaktadır; şayet daha azca nikotin oranına ihtiyacım var diyorsanız 3mg nikotin seçenekleri bulunmaktadır. Bu yazımızda Nasty Juice likitlerin özelliklerini ve birtakım Nasty Juice e likit seçeneklerini inceleyeceğiz.


Nasty Juice Slow Blow


Slow Blow öncelikle gri üstüne şık mavi yazılarla yazılmış şişeye haizdir. Bu e likitin şişelerin çocuk kilit bulunmaktadır. Likitin bununla beraber göndermiş olduğu dikdörtgen benzer biçimde kutu ile çok şık durmaktadır. Kutu demirden yapılmıştır ve Nasty Juice likitinizin zarar görmesini engeller.


Slow blow e likitinizin içinde ne olduğu birden fazla aroma ile birleştirilmiştir. Soda, misket limon, ananas ve birazcık da mentol bulunmaktadır. Özellikle yazları yada mentollü sigara sevenler için oldukca müsait bir alternatiftir. Nasty juice slow blow u ilk çekimde ananas ve limon tadını hissederken, buğu kısmında ise mentol aromasının ferahlatıcı hissiyatını alırsınız.


Nasty Slow Blow p VG 0 PG ye haizdir. Diğer nasty likitlerde olduğu şeklinde içimi oldukca rahattır ve boğaz vurumu oldukça başarılıdır. Baymayan aroma tatları ile bu e likit gün süresince içime uygundur.


Nasty Juice Fat Boy


Eğer elektronik sigaranız likit seçerken tercihiniz genel hatlarıyla egzotik meyvelerdense, Nasty Juice Fat Boy tam da sizin damak keyfinize bakılırsa. Fat boy likit mango ve nane aromasının birleşiminden oluşmaktadır. Bu likitte mango aroması nane aromasına bakılırsa oldukca daha çok baskındır.


Likiti tüketmeye başlarken öncelikle egzotik tat olan mango aromasının tadını alırsınız, sadece buharlaşma kısmından sonrasında ise mango ile nanenin buluşmasıyla harika bir tat ortaya çıkar. Eğer daha oldukca ferahlatan bununla beraber hafifçe tatlı likitler tercih ediyorsanız Nasty Juice Fat Boy likit tam da size göredir.


Fat Boy e likit gri şişe üstünde yeşil renklerle yazılmış yazılar bulunmaktadır. Bu e likitin şişesi koruyucu kutusu ise çok şık ve yeşil siyah renklerdedir. Likit p VG 0 PG oranlarına haizdir ve 3mg yada 6mg seçenekleri bulunmaktadır.


Nasty Juice Gold Blend Tobacco


Bu seri yukarıda bahsedilen seriden daha farklıdır. Yukarıda bahsedilen likit serisi daha oldukca meyveli ve mentol ve ya nane aromaları baskınken, Nasty Juice Gold, Silver ve Bronze serisi daha oldukca tütün ve tobacco ağırlıklı aromalara haizdir. Kimi elektronik sigara tüketicileri damak zevki olarak yada sigaraya yakın tat bıraktığı için tütün ağırlıklı likitleri tercih etmektedirler.


Nasty Juice Gold Blend Tobacco şişe ve kutu açısından harika ve şık bir görünüme haizdir. Likitin bununla beraber gönderilen kutu altını çağrıştırır ve bireylerin daha daha sonra bile kullandıkları bir kutu bulunduğunu belirtmiştirler. Gold Blend Tobacco içeriğini incelediğimizde ise tütün aromasının badem aroması ile birleşiminden oluştuğunu görülmektedir.


Likitinizi tüketirken tütün tadını alırken alttan gelen badem tatlılığıyla ortaya enfes daha ilkin yapılmamış emsalsiz bir e likit çıkmaktadır. Özellikle sigarayı bırakmak isteyenler yada tütün aromasını likitlerinde tercih edenlerin sevmiş olarak kullandığı e likitlerden birisidir.


Nasty Juice E Likitlerin Genel Özellikleri


Nasty Juice e likitler meyveli, tatlı, egzotik, mentollü ve tobacco aromalar başta olmak suretiyle likit yelpazesi çok geniştir.

Bu e-likitler, öteki Premium likitlerde olduğu şeklinde p VG 0 PG oranına haizdir.

Nasty Juice likitlerinin nikotin oranları 3mg ve 6mg şeklindedir.

Nastcy Juice e likitler boğaz tahriş etmez ve boğaz vurum mevzusunda çok başarılıdır.

Nasty Juice likitler nikotin ihtiva ettiği için 18 yaş altı bireylere satılmaz ve hamilelerin kullanımı önerilmez.

Likit şişelerinde çocuk kilidi vardır. Böylece çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için korku yaratmaz.

Nasty Juice likit içinde ne olduğu bitkisel gliserin, propilen glikol, nikotin ve değişik aromalar içerir.

Nasty juice muhteviyatında reel sigarada bulunan zararı olan ve kanserojen maddeler bulunmaz.

Diş sararması ve ağız kokusu yapmaz.

Nasty juice likitlerinizi güneş almayan yerlerde oda sıcaklığında muhafaza etmelisiniz.