Eleaf elektronik sigara piyasasında bulunan ilk firmalardan birisidir ve eleaf istick pico ise bu şirketin en popüler ve sevilen cihazlarından birisidir. istick pico çıkmış olduğu günden bu yana elektronik sigara kullanıcıları tarafınca tam not almış olup ve bütün dünyada satış rekorları kırmış olan bir e sigaradır. Eleaf istick pico 75 Watt çıkışı bulunur ve atomizeri ise Melo 3 dir. Eleaf istick pico 18650 mAh gücünde tek pil ile çalışır. Bu pil istick pico kit içinden çıkmaz, ayrıyeten katılımı gerekir.


Bu elektronik sigara, iStick pico hem buğu performansı bununla birlikte aroma iletimi açısından çok başarılıdır. Pico serisi bu anlamda kendi sınıfındaki öteki elektronik sigaralarla olan yarışta ön sıralardadır. Hem iStick pico mod bununla birlikte Melo 3 atomizer ayrı ayrı çok başarılıdır. Fiyat olarak müsait olmasının yanı sıra kuvvetli performansı ile elektronik sigaracılardan tam puan almaktadır. Bütün bu müspet yanları yardımıyla Eleaf iStick Pico tr elektronik sigara piyasasında çok başarılıdır ve en oldukça satılan e sigaralarından birisidir. Eleaf e sigaranızı dikkatli kullandığınız sürece uzun seneler sıkıntı yaşamadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Eleaf iStick Pico Teknik Özellikler


Eleaf iStick Pico mod ve Melo3 Atomizerden kaynaklanır ve 1 tane 18650 mAh değerinde pil ile çalışır.

Pico e sigara paslanmaz çelikten oluşmuştur.

Eleaf iStick Pico VW Mod ve V modlarına haizdir.

Bu elektronik sigaradaki ısı aralığı 200-600 F içinde değişir.

Eleaf iStick atomizer tipi ise clearomizer ve tank atomizer şeklindedir.

Eleaf iStick Pico Melo 3 Atomizer Özellikler

Melo 3 mini atomizer 22 mm çapa haizdir ve uzunluğu 55 mm dir.

iStick Pico melo atomizer 510 threade haizdir.

Melo 3 mini atomizer likit kapasitesi 2 ml dir.


Eleaf iStick Pico Kit İçeriği

1 tane Pico Mod

1 tane Atomizer (Melo 3 mini)

1 tane coil takılı coil (0.3 ohm)

1 tane yedek coil (0.5 ohm)

Kullanım kılavuzu

Yedek parçalar

Şarj aleti (özgün mini USB kablo)


Diğer elektronik sigaralarda olduğu şeklinde Eleaf iStick Pico içinde pil bulunmaz. 18650 mAh değerinde tek pil ile çalışır. En oldukça tercih edilen modu ise Watt Moddur. Ayrıca iStick Pico ya pil ekibi yada çıkarılması çok rahattır. Yanınızda yedek pil taşıyarak pil şarjınız bittiğinde kolayca pil kapağını açıp, elektronik sigaranızı yedek pil ile değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.


Eleaf iStick Pico Atomizer Temizlemesi Eleaf Coil değişimi

Eleaf iStick Pico Melo 3 mini atomizere haizdir ve arzu ettiğiniz vakit atomizer temizliğini rahatça yapabilirsiniz. Tüm atomizer parçaları çıkarılabilir yapıya haizdir. Parçaları rahatça ayırıp temizleyip yeniden birleştirebilirsiniz. Atomizer hakkındaki bir öteki mühim vaziyet ise herhangi bir düşme yada çarpma niteliğinde şayet Eleaf iStick Pico e-sigaranızın atomizer camı kırılırsa yeni ahenkli cam oldukça rahatça bulabilirsiniz. Ancak bu biçim durumların önüne geçmek adına vape band kullanmanızda yarar var.


Aynı biçimde Eleaf iStick Pico da coil değişimi de çok kolaydır. Atomizeri Pico Moddan ayırdıktan sonrasında parçaları ayırıp coili yerleştiriniz. Daha sonrasında arzu ettiğiniz likiti atomizer tankından doldurduktan sonrasında 10-15 dakika bekleyiniz. Böylece yeni takmış olduğunuz coil in pamuğu likiti emer ve size enfes biçimde aromayı iletir. Eğer beklemezseniz, pamuk kuru olduğu için yanar ve likitinizden yanık keyfi gelmeye başlar.


Eleaf iStick Pico Hakkında Genel Bilgiler


E sigaranızı başlatmak için beş defa başlat tuşuna şu demek oluyor ki ateşleme tuşuna basmanız ehil olacaktır.

Likitinizi iStick Pico ya doldurup 10-15 dakika bekledikten sonrasında hafifçe wattlarda cihazını çalıştırın. Daha sonrasında yüksek Watt lara geçebilirsiniz. Böylece coiliniz yanmaz ve e sigaranızı daha uzun vakit kullanmış olursunuz.

Eleaf iStick Pico nua şayet çekim yapmadan ateşleme tuşuna basarsanız coilinizdeki pamuk yanabilir. Bu anlamda e sigaranızın ateşleme tuşuna sadece çekim yapacağınız vakit basmanızda yarar var.

iStick Pico da monitör kapalı bir biçimde Steath on moduna geçerek çekim yapabilirsiniz.

Eleaf iStick Pico da LED monitör bulunmaktadır. Bu monitörü dilerseniz +/- tuşlarını kullanarak kilitleyebilirsiniz.

Eleaf iStick Pico çok hafifçe ve portatiftir. Ergonik tasarıma haiz olan bu elektronik sigara kullanıcılara çok huzur sağlamaktadır.

Maksimum 75W çıkışa haiz olan iStick Pico atomizer Melo 3 mini 2 ml likit haznesine haizdir.

Eleaf iStick Pico da Bypass, TCR, VW, TC-Ni, TC-Ti modları da bulunur.

iStickPico Melo 3 Mini Atomizere likit dolumu üst kısımdan yapılmıştır.

iStick Pico otomatik kendini korumaya alan bir sistemi vardır. Eğer ateşleme tuşuna 10 saniyeden fazla basarsanız aygıt kendini korumaya alır.

Eğer iStick Pico da 0.1 ohm coilden daha düşük bir coil takarsanız, elektronik sigaranız size uyarma verir ve bu cihaza zarar verebileceğinden e sigaranız emek vermeyi reddeder.

Eğer Melo 3 Mini atomizerinizi tam yerleştiremediyseniz elektronik sigaranız kendisiniz kısa devreye karşı korumaya alır. iStick Pico ateşleme yapmayı reddeder.

Ayrıca Eleaf iStick Pico da bir öteki hususiyet ise aygıt fazla ısındığında veya uzun vakit güneş ışığına maruz kaldığında otomatikman kendisini kapatır ve korumaya alır.

Elektronik sigaranızın alt kısmında bulunan hava kanalları yardımıyla likitiniz ısıtılırken sirkülasyon kaynaklanır ve e sigaranızın fazla ısınmaz.

Eleaf iStick Modda birçok emniyet unsuru vardır; istenmeyen durumlar karşısında elektronik sigaranız kendisini korumaya alarak aygıt kendisini korur.

Elektronik sigaranızı Eleaf kit içinden çıkan USB kablo ile şarj ediniz. Ayrıca şarj ettiğiniz bağlantının 1A çıkışlı bulunmasına dikkat ediniz. Bunun haricinde harici satılan pil şarj aleti ile de pillerini şarj edebilirsiniz.