Elektronik sigara dünyası gelişen teknolojiler ile gittikçe büyümekte ve birçok değişik aygıt piyasaya çıkmaktadır. Son iki yıldır oldukca trend olan ve geniş kitlelere ulaşan bir aygıt olan Juul Pod Mod u bu yazımızda inceleyeceğiz. Juul e sigara piyasasında inkilap olarak kabul edilmektedir.


Bunun ana nedeni Juul öteki elektronik sigaralar şeklinde malum likitler ile çalışmaz. Juul pod mod lar hususi imal kendine özgü likiti vardır. Yeni keşfedilen nic salt ile meydana getirilen e likit ler ile çalışır. Salt likitler; tütün yapraklarından en saf haliyle elde edilmiş nikotin ile yapılır. Bu nedenle vücutta daha etkilidir. Juul dan aldınız birkaç soluk sizin oldukca daha süratli nikotin ihtiyacınız olan şeyi doyurur.


Juul Genel Özellikler

Juul pod mod cihazların bir öteki artısı ise oldukca minik ebatlara haiz olmasıdır. Bu nedenle portatiftir ve günlük hayatta kullanması oldukca rahattır. Juul boyutları 8.72 x 9..48. 1.51 santimetre boyutlarındadır.


Juul kartuşlarında bulunan nikotin oranı %5 tir. Juul Watt ayarı ise sabittir ve 8 Watt değerindedir.


Juul pod mod larda iki adet renk seçeneği bulunur; metalik gri ve gümüş renklerdir. Juul kartuşlar 4 tane benzer biçimde satılır.


Juul Kullanım Kılavuzu


Juul pod mod kullanması oldukca rahattır. Elektronik sigaranızın üstünde herhangi bir tuş yada ateşleme butonu bulunmaz. Sizi öteki e sigaralarda olduğu şeklinde değişik ayarlar oluşturmaya yönlendirmez. Tak-menfaat benzer biçimde kartuşları bulunur. İki tane parçayı birleştirince Juul unuz kullanıma hazırdır. Juul kit iniz içinden USB girişi olan hususi imal şarj aleti bulunur. Bu anlamda Juul pod mod kit içinden çıkan şarj aletini kaybetmemeye itina göstermelisiniz; bundan dolayı şarj cihazı Juul a özeldir.


Eğer Juul kullanmaya başlamayı düşünüyorsanız; Juul Starter Kit almanızda yarar var. Başlangıç setinde Juul pod mod, şarj cihazı ve kullanım kılavuzu gelir. Bunlara ek olarak; kit içinde 4 tane kartuş bulunur. Bu kartuşların her biri değişik salt likit barındırır. Böylece elektronik sigara kullanıcısı bütün kartuşları deneyerek favori salt likitlerini seçerler. Juul Starter kit ile gelen kartuşlar; Mango, Mint, Virginia Tobacco and Royal Creme.


İngiltere esenlik örgütü yapmış olduğu incelemelerin kararına gore Juul tüketiminin düzgüsel sigaraya gore � daha azca zararı olan olduğu ortaya çıkmıştır. Genel olarak bir Juul karuş kullanması minimum bigün yada daha uzun vakit size yetecektir. Bu sizin günlük puff sayınıza gore değişim gösterebilir.


Juul pod mod unuzu 1 saat kadar süreyle şarj etmeniz niteliğinde full şarj olacaktır. Full şarj edilmiş bir Juul size yaklaşık gün boyu yetecektir. Şarj cihazının USB girişini bilgisayarınıza bağlayarak Juul unuzu rahatça şarj edebilirsiniz. Juul şarjdayken minik LED fer yayar, sadece tam şarj olduğunda yeşil vererek size uyarıda bulunur. Eğer kırmızı fer veriyorsa Juul pod mod unuzun şarjı bitmek üzeredir.


Juul Pod Mod Genel Özellikleri


Rahat kullanması: Juul şüphesiz ki elektronik sigara piyasasında kullanması en huzurlu olan pod mod lardan birisidir. Kartuşu direk Juul a takarak aygıt kullanıma hazır olur. Ekstra meü yada Watt ayarı yapmanıza gerek kalmaz. Kendi nefesiniz ile otomatik çalışır. Eğer Juul kartuşunuz biterse, rahatlıkla çıkarıp bir öteki kartuşa geçebilirsiniz.


Özgün kullanım: Juul öteki pod mod cihazlara gore oldukca daha değişik içimi vardır. Birçok elektronik sigara kullanıcısı Juul un performans olarak oldukca başarıya ulaşmış olduğu belirtmektedir. Juul kendine ilişik otomatik ısı test sistemi vardır.


Salt Likit: Juul kartuşlarda bulunan likit, nikotinin en saf halinden yapılmıştır. Bu anlamda öteki e likitlerden oldukca farklıdır. Böylece elektronik sigara kullanıcılar öteki boğaz vurum içim hissederler. Birkaç puff ile nikotin gereksinimlerini uzun vakit karşılarlar.


Sigara İçim Hissi: Juul kartuşlar özgün içerikleri yardımıyla e sigara kullanıcılarının yorumlarına gore, reel sigaraya en yakın hissi vermektedir. Ağızdan akciğer diye adlandırılan bu içim kullanıcılar tarafınca oldukca beğenilmektedir.


Portatif ve Hafiflik: Juul oldukca hafifçe ve minik ebatlarda bir pod mod e sigaradır. Bir kalemden bile daha minik yada hafifçe olması, kullanıcılara günlük hayatlarnda oldukca kolaylık sağlamaktadır. 14 gram ağırlığında olan Juul çantanız da yada cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.


MTL İçim: Juul içim seçimi MTL dir; doğrusu mouth to lung. Juul e sigara kullanıcıları direk boğaz vurum çekim yaparlar, ek olarak saf nikotin tuzları yardımıyla nikotin gereksinimlerini oldukca daha kısa müddette giderirler. Fakat Juul kullanıcıları şunu unutmamalılardır ki, yoğun kuvvetli buğu bulutları ortaya çıkmaz. Diğer mod elektronik sigaralardan değişik olarak oldukca daha azca buğu çıkarır; tam bilakis doğrudan olarak nikotin ihtiyacını gidermeye yöneliktir.


Yoğun Aroma Esansı: juul kullanıcılarının olumlu yönde anlamda icra ettikleri yorumlardan birisi de aroma yoğunluğunu oldukca net bir biçimde hissedilmesidir. E sigara tüketicileri Juul un ne oldukca hanımefendi ne de azca oranda aroma tadını verdiğini belirtmiştir. Böylece gün süresince rahatça baymadan Juul kartuşunuzu tüketebilirsiniz.


Sızdırma yada sıçratma problemi olmaması: Juul u teknik açıdan inceleyecek olursak, kartuşlardan herhangi bir likit sıçratma yada sızıntı olması şeklinde sorunlarla karşılaşmazsınız. Juul kartuşlar cihazın mod bölümüne tam oturur ve akıntı şeklinde problemler önüne geçer.


Neden Juul Tüm Dünyada Satış Rekorları Kırıyor?


Juul pod mod çıkmış olduğu günden itibaren bütün dünya da buna Tr elektronik sigara piyasası da dahil, büyük yankı uyandırmaktadır. Dünya starlarından tutun birçok erişkin kişi elinden Juul Pod u düşürmemektedir. Bunun ilk nedenlerinden birisi Juul un tam bir teknoloji harikası olmasıdır. Juul hemen hemen bir dal sigara kadar hafifçe ve boyutundadır. Herhangi bir tuş yada düğme olmadan tak-menfaat kartuşları ise daha ilkin görülmemiş bir elektronik sigara özelliğidir.


Oldukça kolay yapıya haiz bir elektronik sigaradır. Ayrıca sigarayı bırakmak isteyenler için oldukca müsait bir alternatiftir. E sigara tüketicileri Juul Pod mod ların sigara içime en yakın cihazlardan birinin bulunduğunu altını çizmektedir. Bu sayede bireyler, birkaç çekimde bile uzun vakit aleti kullanmadıklarını belirtmektedir. Ergonomik hususi durumunun yanı sıra, Juul şirketi aroma mevzusunda da oldukca başarılıdır. Gün boyu içime müsait baymayan likitleri ile elektronik sigaracılardan artı 1 puan daha almaktadır.


Eğer halihazırda sigara içiyorsanız, ve sigarayı bırakmak istiyorsanız; Juul bu anlamda talih vermeniz ihtiyaç duyulan bir pod mod cihazdır. Sigaraya en yakın içimi size sunan Juul, meydana getirilen araştırmalara gore de reel sigaraya oranla daha azca zararlıdır.


Juul Fiyatı Nedir? Juul Kartuşları Nereden Satın Alabilirim? Juul Orijinalliğini Nasıl Anlarım?


Juul bütün dünya da oldukca popüler bir elektronik sigara olduğu için dolayı, feyk Juul pod mod lar ne yazık ki piyasa da fazlasıyla bulunmaktadır. Bu yüzden reel Juul deneyimini yaşamak ve istenmeyen sonuçlardan kaçınmak için Juul unuzun özgün bulunmasına dikkat etmenizde yarar var.


Juul almadan ilkin, alışveriş yapmış olduğunuz sitenin güvenilirliğine dikkat edin. Ne yazık ki, tr elektronik dünyasında da birçok feyk ürün satılmaktadır. Juul aldıktan sonrasında özgün ambalajnda, jelatinin açılmamış bulunmasına dikkat edin. Ayrıca, patch code ile orijinalliğini sorgulayabileceğinizi unutmayın.