Gerek fiyatı, gerek özellikleriyle orta ve orta üzeri kullanıcılara hitap eden Vaporesso Revenger Mini, pratik ve minik boyutlu bir mod arayanların imdadına yetişiyor. Eğer performanslı mod sigara modellerine giriş durumunda birazcık küçük ve şık bir model arıyorsanız, Vaporesso Revenger Mini size istediğinizi verebilir.


Mod e-sigara modelleri bilhassa performans açısından son aşama başarıya ulaşmış modellerdir. Ancak mod sigara modellerinin pil değişiklikleri ve öteki unsurları her vakit birazcık sorunludur. Bu da onların fazlaca daha geniş kitleler tarafınca kullanılmasını engeller. Vaporesso Revenger Mini, 85 Watt’lık bir aygıt olduğundan fazlaca kuvvetli bir box mod sayılmaz belki. Ancak 2500 MAh’lık durağan bataryası, 2 ve 3.5 ml’lik atomizer tankı, minik – pratik gövdesi ve öteki özellikleriyle size performanslı bir box mod aleti aratmayacak.


Vaporesso Revenger Mini, Vaporesso Revenger Ailesi’nin en küçüğü olarak karşımıza çıkan bir e-sigara modeli. Vaporesso Revenger Mini için küçültülmüş bir mod aygıt diyebiliriz. Gerek ekranı, gerek şarj kablosu, coil ve tankıyla fazlaca başarıya ulaşmış bir aygıt görünümü veren Vaporesso Revenger Mini değişik içim modlarında çalıştırılabiliyor. İşlemci altyapısı olarak da oldukça başarıya ulaşmış bir performans sergileyen Vaporesso Revenger Mini’nin fiyatı aynı segmentteki cihazlardan fazlaca daha düşük.


Düşük fiyat, büyük monitör ve üretim kalitesi Vaporesso Revenger Mini modelini bilhassa mod aygıt kullanmaya yeni başlamış olacak olan kullananların seveceği türden bir mod aygıt. Tepeden doldurulabilen likit tankı, durağan bataryası yardımıyla sizleri şarjlı pil derdiyle uğraştırmayan hafifçe ve pratik gövde, Vaporesso Revenger Mini modelini kullananların gözünde son aşama başarıya ulaşmış ve kullanışlı bir mod sigara olmasını sağlıyor.


Orta ve orta – üst seviyedeki kullanıcılara hitap eden Vaporesso Revenger Mini, Vaporesso Revenger Ailesi’nin en altında yer ediniyor bulunmasına karşın mutlaka başarısız bir model değil. Aslına bakarsanız, Revenger Mini’nin ailenin öteki üyelerindekine göre daha minik ve pratik olan gövdesi, onun başarıya ulaşmış bir aygıt olmasını ve pek fazlaca kullanıcı tarafınca tercih edilmesini sağlıyor. Farklı sitelerde 300 TL’nin altında bir fiyattan alıcı gören Vaporesso Revenger Mini’nin değişebilen ön kısmıysa onun en kuvvetli silahlarından bir tanesi.


Bayan kullanıcılar, mod cihazlara yeni başlayacaklar yada bir mod cihazın ille de büyük ve ağır olmaması icap ettiğini düşünenlerce tercih edilebilecek olan Vaporesso Revenger Mini, haiz olduğu özellikleriyle oldukça başarıya ulaşmış bir aygıt. Eğer endişeniz 2500 MAh’lık durağan bataryaysa, bu kapasitenin size gün süresince yeteceğini şimdiden söyleyebiliriz.