Vaporesso’nun Eleaf Pico Ve Smok AL85’e rakip olarak piyasaya sürdüğü Vaporesso Swag Kit, minik gövdesiyle orta ve başlangıç seviyesinde makul fiyatlı ve basit kullanması olan bir box mod arayan kullanıcılara hitap ediyor. Ortalama fiyatlı bu minik aygıt hem pratik bununla birlikte son aşama makul ve başarıya ulaşmış bir box mod.


Söz mevzusu e-sigara olunca işlevsellik ve kullanışlılık her şeyden ilkin gelir. Vaporesso Swag Kit, şirketin box mod cihazlarından bir tanesi. Yeni ve orta derecedeki kullanıcılara hitap eden Vaporesso Swag Kit, 80 Watt’a kadar çıkabilen, gövdesi tamamen aluminyumdan üretilmiş olan bir box mod olarak karşımıza çıkıyor. Bir tane 18650 şarjlı pille çalışan ve pili kendi minik gövdesinde bulunan bu minik ve işlevsel e-sigara modeli, 510 vidalama sistemine haiz olan likit tankı, minik ekranı, mikro usb girişi ve sağlam şarj kablosuyla avuç içinize rahatça sığan bir performans box mod modeli olarak karşımıza çıkıyor.


Peki Vaporesso Swag Kit modelinin öteki e-sigara modellerine bakılırsa artıları ve eksileri nelerdir? Öncelikle Vaporesso Swag Kit, fiyat olarak fazlaca yaklaşık bir çizgide. Bu da aleti pek oldukca insan içinde fazlaca popüler kılıyor. Cihazın avuç içerisine sığan minik yapısı cihazın kadın – adam ayrım etmeksizin derhal her kullancıı tarafınca rahatça kullanılmasına olanak veriyor. Farklı içim modları içinde seçim yapabildiğiniz Vaporesso Swag Kit’in hafifçe gövdesi onu çantada ve cepte kolayca taşınabilen bir aygıt haline getiriyor.


Eğer e-sigara kullanmamış yada orta ölçüde bir kullanıcıysanız Vaporesso Swag Kit’i rahatça tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte cihazın hafifçe gövdesi bilhassa kadın kullananların bu minik canavarı rahatlıkla kullanmalarına olanak veriyor. Ergonomik, müsait fiyatlı ve kullanışlı. Tıpkı benzeri olan Eleaf Pico yada Smok AL85 şeklinde fazlaca başarıya ulaşmış olan bu minik e-sigara modeline 180 – 200 TL içinde bir fiyatla haiz olabilirsiniz.


Vaporesso Swag Kit, armağan olarak tercih edilebilecek bir aygıt. Bayan kullananların rahatlıkla kullanabilecekleri bu aygıt, hafifçe aluminyum gövdesi, huzurlu kullanması ve öteki artılarıyla listemizin ikinci esnasında yer alıyor. Eğer bir Vape Pen kullanmak istemiyorsanız tercih edebileceğiniz en dengeli e-sigara modellerinden birisi olan Vaporesso Swag Kit ek olarak paslanmaz çelikten üretilmiş coil – tank yapısıyla da harbiden takdire şayan bir elektronik sigara olmayı başarıyor.