Tüm özellikleriyle tam bir performans mod sigara modeli olan Vaporesso Switcher, büyük monitörü ve yüksek buğu kapasitesiyle bütçe derdi olmayan ustalaşmış adam kullanıcılara hitap ediyor. Vaporesso Modelleri içinde en ağır ve pahalı olan Switcher beden tasarımıyla amatör kullanıcılara nazaran olmadığının da sinyallerini veriyor.


Eğer elektronik sigara mevzusunda bir bütçe derdiniz yoksa yüksek buğu ve geniş ekranıyla ayrıntılı bir mod sigara arıyorsanız Vaporesso Switcher tam size göredir. Vaporesso Switcher, iki tane şarjlı 18650 pil ile çalışan Vaporesso Switcher, mod gövdenin çevresinde bulunan kendi koruyucu kılıfı yardımıyla oldukca şık bir görünüme haiz. 220 Watt’lık Vaporesso Switcher, beden üstündeki büyük monitörü, mikro usb şarj girişi, sub – ohm atomizer coil yapısı ve tepeden doldurulabilen 2 – 5 ml’lik cam likit tankıyla son aşama başarıya ulaşmış ve performanslı bir mod elektronik sigara modeli

olarak karşımıza çıkıyor.


Vaporesso Switcher 510 vidalama sistemine haiz bir likit tankına sahiptir. Buna ayrıca cihazın ışıklandırılabilir özellikli çinko alaşımlı gövdesi ve dilerseniz gövdeden çıkarabileceğiniz özgün kılıfı, aleti son aşama başarıya ulaşmış ve şık bir model haline getiriyor. Vaporesso Switcher, öteki Vaporesso Modellerine göre birazcık pahalı bir model. Ancak aygıt bu fiyat farkının karşılığını tasarımlı gövdesiyle ödüyor benzer biçimde görünüyor.


Vaporesso Switcher, Vaporesso Modelleri arasındaki en ayrıntılı – pahalı ve ağır gövdeli mod e-sigara modeli. Bu yüzden aygıt çoğu zaman bütçe kısıtlaması olmayan, ustalaşmış adam mod sigara kullanıcılarına daha oldukca hitap ediyor benzer biçimde görünüyor. Yüksek buğu yoğunluğu, değişik içim modlarında da çekim yapılmasına olanak vermesi, dilerseniz aydınlatabileceğiniz heybetli gövdesiyle Vaporesso Switcher, oldukca pratik bir e-sigara modeli değil. Buna rağmen beden aydınlatması, atomizer tankı ve atomizer tankının gövdeyle birleştiği kısımlarda ne kadar itinalı bir tasarımla yüz yüze olduğunuzu kendiniz de görebilirsiniz.


Vaporesso Switcher, ne olursa olsun amatör kullanıcılara hitap etmiyor. Öncelikle beden üstünde güç arttırma – güç düşürme ve power tuşlarına ayrıca bununla beraber bir de menu tuşu bulunuyor. Bu da aleti, profesyonellerin kullanabileceği ayrıntılı bir mod sigara modeli haline getiriyor. Eğer e-sigara kullanmaya yeni başlamış olan biriyseniz, Vaporesso Switcher tercih etmek ancak gösterişe niçin olacaktır. Ancak ustalaşmış ve erkeksi bir tasavvur arayanlar için Vaporesso Switcher tam bir performans canavarı denebilir. Fiyatı değişik kaynaklarda 300 TL’nin üstünde olan aygıt bilhassa eli büyük olan adam kullanıcılara hitap ediyor.